Who We Are

Use Natural Resources Integrated Services And Solutions For Industry

At dolore magna aliqua enim veniam quis nostrud minim exercitation ulamco aliquip exa commodo consequat duis aute irure dolor reprehen derit voluptate cillum dole afugiat nula pariatur vitae.

Sagittis dia facilisis convalis dictumst sed ipsum tempore. Excepteur sint occaecat aidata non proident qu officia deserunt mollit anim. Sagittis dia facilisis convalis dictumst sed ipsum tempore.

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Simel ailesi olarak; şirket ürünlerini sizlere sunabilmekten mutluluk duyuyoruz.Elektrik panosu ve 19’’ rack ürün teknolojisindeki 31 yıllık deneyime gururla bakıyoruz.Bu ürünlerle size şirketimiz ve felsefemiz hakkında fikir vermek istiyoruz. Simel grubundaki yeniliklerden haberdar olun.Sizleri yeni ürün ve etkinlikler hakkında bilgilendireceğiz. Uzun vadeli ve sürdürülebilir işbirliği için müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz için güvenilir bir ortağız. Profesyonelce çalışıyoruz ve endişe duyduğunuz teknik konulara zaman ayırıyoruz. Ürünlerimizin en yüksek kalite ve en kapsamlı müşteri memnuniyeti sağlayacağını umuyoruz. Müşterilerin ve pazarın ihtiyaçlarına göre sürekli iyileştirme ve uzun vadeli kurumsal gelişim izliyoruz. Değerlerimize sadık kalıyoruz. Yeniliklere açığız ve pazarda ki gelişmeleri büyük bir merak ve ilgiyle izliyoruz.Zorlukları fırsat olarak görüyoruz. Bu amaçla tüm dünyada, üretim teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip ederek, en gelişmiş teknolojileri üreticilerimizin hizmetine sunmak için sürekli çalışıyoruz.
 
Simel Elektromekanik;poliüretan conta dökme makinesi,poliüretan alçak ve yüksek basınç makineleri,poliüretan conta dökme robotları ve sac işleme makinaları konusunda sektörün önde gelen üreticilerinin temsilcilik ve mümemsilliklerini yapmaktadır. Teknofinsteel poliüretan dökme conta makinesi,Robosim poliüretan döküm kafası,Kleiberit poliüretan kimyasal malzeme,Dosa Korea Pu Equipment ,Tumrack 19’’ rack kabin,Tümtes elektrik panosu,Bemis elektrik soket sistemleri,Apre Net,Apra Norm datacenter,Rack cold pano ve kabin kliması,Alternidea outdoor kabin,Kael elektronik ölçü aletleri ile, müşterilerine sundukları üstün teknoloji ürünü sac metal işleme makinaları,poliüretan conta makinesi,elektrik ve elektromekanik  ürün yelpazesini  tamamlanmış olmaktadır.
 
Simel elektromekanik sadece satış yapmaz, aynı zamanda en gelişmiş teknolojileri sağlayarak Türkiye imalat sektörüne önemli katkılarda bulunmaktır.

Kalite Değerlerimiz

Simel Elektromekanik, kalite politikası olarak müşteri memnuniyetini esas alır. Şirketin amacı, uluslararası standartlara, teknik şartlara ve müşterilerin taleplerine uygun ürünler ve projeler sunmaktır. Amacımız, en yeni, en gelişmiş üretim tekniklerini ve araçlarını, sanayimizin hizmetine sunmak, bu sayede ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmak olmuştur.

Back to Top